SFT6400A 4*GE-ingangen PAL B/G NTSC 64-in-1 IP-naar-analoog-modulator
Modelnummer:  SFT6400A
Merk:Softel
Minimale bestelhoeveelheid (MOQ):1
gou  Steun BISS-ontcijfering
gou  Ondersteuning voor het invoegen van OSD-logo's en -teksten.
Productdetails
Technische parameters
Belangrijkste kenmerken
Beheersoftware
Download
01
Productbeschrijving
1. INLEIDING
2. KENMERKEN
-2U-chassis, hoge dichtheid om verzendkosten te besparen
-Ondersteuning voor CC/ondertiteling/teletekst
-Ondersteuning voor BISS-ontcijfering (in ontwikkeling)
-Ondersteuning voor het wijzigen van programma-informatie, selectie van meerdere audiobestanden
-4 GE-poorten (max. 64 IP-ingangen via MPTS/SPTS), max. 840 Mbps per GE-ingang
-64 niet-aangrenzende of aangrenzende draaggolven, elke 32 draaggolven binnen 400 MHz
-Ondersteuning voor webgebaseerd netwerkbeheer
SFT6400A 4*GE-ingangen 64-in-1 IP-naar-analoog-modulator
Stroom UDP, UDP/RTP, 1-7 pakketten (SPTS/MPTS)
Transportprotocol UDP/RTP, unicast en multicast, IGMP V2/V3
Pakketlengte 188 / 204 bytes
Audio MPEG-1/2 Laag 1/2, (HE-)AAC, AC3
Gegevens CC, Teletekst, Ondertitels, DVB-ondertiteling
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Beeldverhouding 4:3
Connectoren 75Ω, F-jack
Frequentiebereik 43,25 – 951,252 MHz
Uitgangsbandbreedte 400 MHz (elk 32 draaggolven)
Uitgangsniveau -5 ~ 2 dBm (102 ~ 112 dBμV)
Retourverlies ≥ 14 dB
Valse frequentieverdeling. ≥ 60 dB
Nauwkeurigheid van de restdrager 1%
TV-standaard PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Videosignaal-ruisverhouding ≥ 60 dB
Netwerkinterface Beheer 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Gegevens 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Anderen Beeldresolutie-uitvoer 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Ondertiteling: ondersteuning voor meerdere talen, aanpasbare scrollrichting en -snelheid.
Aanpassing van het uitgangsvolume 0 – 100 %
Algemeen Ontslag 483 mm × 330 mm × 88 mm (B x L x H)
Temperatuur 0~45℃ (gebruik), -20~80℃ (opslag)
Voeding AC100V±10%, 50/60Hzof wisselstroom 220V ± 10%, 50/60Hz