FTTX-PT-M16 FTTH 16-aderige glasvezeltoegangsterminalbox
Modelnummer:  FTTX-PT-M16
Merk:Softel
Minimale bestelhoeveelheid (MOQ):10
gou  Wandmontage of montage op een paal
gou  Geschikt voor de aanleg van meerdere FTTx-netwerken
gou Alles-in-één oplossing voor het lassen, splitsen en distribueren van glasvezels.
Productdetails
Technische parameters
Afmetingen en kabelgoten
Installatiehandleiding
Download
01
Productbeschrijving
Korte beschrijving
FTTX-PT-M16Glasvezeltoegangsterminalis noodzakelijk en populair bij de uitrol van FTTH.
Functionele kenmerken
Laten we nu de specificaties van de FTTX-PT-M16 eens nader bekijken: Omgevingsvereisten: Bedrijfstemperatuur: -40°C tot +85°C Relatieve luchtvochtigheid: ≤85% (+30°C) Atmosferische druk: 70 kPa tot 106 kPa Belangrijkste technische gegevens: Invoegverlies: ≤0,15 dB UPC-retourverlies: ≥50 dB APC-retourverlies: ≥60 dB Technische gegevens bliksembeveiliging: De isolatieweerstand tussen de aardingsinrichting en de metalen onderdelen van de behuizing is niet minder dan 2 × 10⁴ MΩ/500 V (DC); infrarood ≥2 × 10⁴ MΩ/500 V. De doorslagspanning tussen de aardingsinrichting, de behuizing en de metalen onderdelen is niet minder dan 3000 V (DC)/min, zonder doorslag of overslag; U ≥3000 V.
Materiaal PC+ABS
Grootte (A*B*C) 319,3*214*133 mm
Maximale capaciteit 48
Installatiegrootte (Afbeelding 2) D*E 52*166*166 mm
Naar de grootste kabeldiameter (mm) ᴓ8~14mm
Maximale afmeting van het aftakkingsgat ᴓ16mm
Waterdichte SC/A pc-adapters 16
Milieu-eisen
Bedrijfstemperatuur -40℃~+85℃
Relatieve luchtvochtigheid ≤85% (+30℃)
Atmosferische druk 70 kPa tot 106 kPa
Specificaties van optische accessoires
Invoegverlies ≤0,3 dB
UPC-retourverlies ≥50dB
APC-retourverlies ≥60dB
Levensduur van inbrengen en verwijderen >1000 keer
Technische specificaties voor bliksembeveiliging
De aardingsinrichting is geïsoleerd van de behuizing en de isolatieweerstand is minder dan 2 MΩ/500 V (DC).
IR≥2MΩ/500V
De doorslagspanning tussen de aardingsinrichting en de kast bedraagt ​​minimaal 3000 V (DC)/min, zonder doorslag of overslag; U ≥ 3000 V